Cookies management by TermsFeed Cookie Consent Mapa pokrytí | SDH Troubelice

Mapa pokrytí

JPO I - jednotka Hasičského záchranného sboru ČR, zajišťující výjezd jednoho až tří družstev o zmenšeném početním stavu (1+3), družstev (1+5) nebo jejich kombinaci, poskytuje pomoc obcím speciální a ostatní technikou v území své působnosti, vyjíždějí z místa dislokace do 2 minut, působnost je zpravidla do 20 min jízdy z místa dislokace.

JPO II - jednotka sboru dobrovolných hasičů obce s územní působností kategorie JPO II, která zabezpečuje výjezd družstva o zmenšeném početním stavu, členové vykonávají službu jako svoje hlavní nebo vedlejší povolání, působnost je zpravidla do 10 minut jízdy z místa dislokace, zřizuje se ve vybrané obci s počtem obyvatel nad 1000.

JPO III - jednotka sboru dobrovolných hasičů obce s územní působností kategorie JPO III, která zabezpečuje výjezd družstva o zmenšeném početním stavu, členové vykonávají službu v jednotce požární ochrany dobrovolně, působnost je zpravidla do 10 minut jízdy z místa dislokace, zřizuje se zpravidla ve vybrané obci s počtem obyvatel nad 1000.

JPO V - jednotka sboru dobrovolných hasičů obce s místní působností kategorie JPO V, která zabezpečuje výjezd družstva o zmenšeném početním stavu.